28 października 2023

Ruda Śląska triumfuje na Carbon Cup w Jastrzębiu-Zdroju!

Mamy ogromny powód do dumy i radości! Nasi zawodnicy wystartowali na zawodach Carbon Cup w Jastrzębiu-Zdroju i zdobyli 1. MIEJSCE DRUŻYNOWO! To niezwykłe osiągnięcie i dowód na to, że ciężka praca przynosi wymierne rezultaty.

Nasza drużyna dała z siebie wszystko. Każdy z zawodników wykazał się zaangażowaniem i determinacją, co zaowocowało imponującymi wynikami:

Indywidualne wyniki naszych zawodników przyczyniły się do zdobycia pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej! Puchar w imieniu klubu odebrała Sensei Marta Smagacz, która prowadziła naszych zawodników podczas tego turnieju.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym trenerom, sędziom oraz rodzicom za udzielane wsparcie i zaufanie. Zwycięstwo drużynowe to sukces całej społeczności Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a przede wszystkim drużynie, która pokazała, że ciężka praca, pasja i determinacja są kluczem do sukcesu. Osu!

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

9 grudnia 2023

Fantastyczna forma naszych zawodników na Pucharze Europy organizowanym 9 grudnia na Węgrzech. Trzech naszych reprezentantów kategorii Masters wraca z medalami! Największe laury i Puchar Europy trafia na konto Grzegorza Topolskiego. Nasz zawodnik pokazał świetną dyspozycję, wygrywając wszystkie walki. Pierwsze miejsce Grzegorza nie powinno dziwić. Nasz zawodnik powoli staje się etatowym medalistą imprez rangi europejskiej. Warto […]

6 grudnia 2023

Z dniem 30 listopada zakończyliśmy realizację zadania publicznego finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Mikro Granty”. Operatorem krajowym programu jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Kwota jaką zostaliśmy wsparci to 15 tys. zł. Dotacja została wykorzystana na prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży do […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter