28 października 2023

Ruda Śląska triumfuje na Carbon Cup w Jastrzębiu-Zdroju!

Mamy ogromny powód do dumy i radości! Nasi zawodnicy wystartowali na zawodach Carbon Cup w Jastrzębiu-Zdroju i zdobyli 1. MIEJSCE DRUŻYNOWO! To niezwykłe osiągnięcie i dowód na to, że ciężka praca przynosi wymierne rezultaty.

Nasza drużyna dała z siebie wszystko. Każdy z zawodników wykazał się zaangażowaniem i determinacją, co zaowocowało imponującymi wynikami:

Indywidualne wyniki naszych zawodników przyczyniły się do zdobycia pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej! Puchar w imieniu klubu odebrała Sensei Marta Smagacz, która prowadziła naszych zawodników podczas tego turnieju.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym trenerom, sędziom oraz rodzicom za udzielane wsparcie i zaufanie. Zwycięstwo drużynowe to sukces całej społeczności Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a przede wszystkim drużynie, która pokazała, że ciężka praca, pasja i determinacja są kluczem do sukcesu. Osu!

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

18 maja 2024

Na rozegranych dziś „Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin” w Krakowie, Łukasz Dymek potwierdził swoją dominację w kategorii -70 kg, zdobywając złoty medal. Dodatkowo, Łukasz wywalczył 2. miejsce w kata, czym potwierdził jak wszechstronnym jest zawodnikiem. Niektórzy mówią, że nic dwa razy się nie zdarza. Sensei Łukasz z pewnością jest innego zdania. Na zakończenie zawodów, Łukasz […]

11 maja 2024

W minioną sobotę, nasz klub wziął udział w dwóch ważnych wydarzeniach. Nasi młodsi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Pniewach, z kolei starsi zawodnicy oraz instruktorzy wzięli udział w V Black Belt Seminar 2024. W Pniewach ekipa pod batutą Sensei Bogusława Łobożewicza wywalczyła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej! Swój udział w zawodach miała również […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter