11 maja 2024

Pracowita sobota dla rudzkich karateków!

W minioną sobotę, nasz klub wziął udział w dwóch ważnych wydarzeniach. Nasi młodsi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Pniewach, z kolei starsi zawodnicy oraz instruktorzy wzięli udział w V Black Belt Seminar 2024.

W Pniewach ekipa pod batutą Sensei Bogusława Łobożewicza wywalczyła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej! Swój udział w zawodach miała również Sensei Patrycja Grojec, która sędziowała walki oraz kata na tatami.

Wyniki indywidualne:

Serdecznie gratulujemy!

V Black Belt Seminar 2024

Również tego samego dnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie – V Black Belt Seminar 2024, organizowane przez IKO Poland oraz Siemianowicki Klub Kyokushin Karate. Podczas seminarium, Shihan Jacek Czerniec 6 DAN oraz Shihan Andrzej Manecki 5 DAN poprowadzili treningi kata, skupiając się na przygotowaniu uczestników pod kątem Mistrzostw Europy, które odbędą się Warnie oraz na wyjaśnieniu istotnych pojęć, takich jak np. oshi i sabaki. Podczas prawie 5 godzinnego treningu zostały również poruszone kwestie bunkai oraz niuanse, które w istotny sposób wpływają na ocenę kata przez sędziów. Seminarium było doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także do lepszego zrozumienia technik i reguł kyokushin karate.

Cieszymy się, że w naszym klubie trenuje tylu entuzjastów sztuki Karate, którzy wolną sobotę poświęcili na realizację swojej pasji.

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

18 maja 2024

Na rozegranych dziś „Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin” w Krakowie, Łukasz Dymek potwierdził swoją dominację w kategorii -70 kg, zdobywając złoty medal. Dodatkowo, Łukasz wywalczył 2. miejsce w kata, czym potwierdził jak wszechstronnym jest zawodnikiem. Niektórzy mówią, że nic dwa razy się nie zdarza. Sensei Łukasz z pewnością jest innego zdania. Na zakończenie zawodów, Łukasz […]

28 kwietnia 2024

27 kwietnia w Dukli odbyły się zawody „IKO Przełęcz Cup”, a nasza zawodniczka Laura Pawleta stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal w kategorii kumite. Jest to ogromny sukces, tym bardziej że Laura była jedyną reprezentantką z naszego klubu. Serdecznie gratulujemy Laurze za wytrwałość i determinację w osiągnięciu tego wspaniałego wyniku!

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter