21 sierpnia 2023

Zapisz się na Karate w Rudzie Śląskiej

Rozpocznij treningi Karate już od września.

Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy!

Zostań prawdziwym wojownikiem!

KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ?

Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku!

Najliczniejszą grupę ćwiczących stanowią dzieci w wieku 6-12 lat. To właśnie wtedy jest najlepszy moment na rozpoczęcie swoich treningów.

Przygotowaliśmy zniżki dla trenujących rodzin. Trening z bratem lub siostrą to niewątpliwa przyjemność. Jednak na nasze treningi zapisało się też wielu rodziców, zachęconych relacjami swoich dzieci.

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ?

Trening Karate jest wszechstronny. Rozwija ciało i umysł. Trenując Karate dzieci nabierają pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Karate uczy koncentracji, cierpliwości, panowania nad emocjami, samodyscypliny oraz obowiązkowości. Nasi podopieczni potrafią wyznaczać sobie cele i do nich dążyć. Mimo tego, że Karate to sport indywidualny, to jego istotnym elementem jest budowanie relacji w grupie oraz szacunek do drugiego człowieka.

Karate poprawia ogólną sprawność i kondycję. Rozwija zręczność, koordynację ruchową, wytrzymałość, szybkość i siłę. Regularne treningi korygują wady postawy, modelują sylwetkę i pomagają w walce z nadwagą.

TRENUJ W RUDZKIM KLUBIE KYOKUSHIN KARATE

Nasz klub działa w Rudzie Śląskiej od ponad 30 lat. Przez ten czas Klub wychował wielu mistrzów tej dyscypliny. Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi treningi z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji swoich podopiecznych, dbając o ich rozwój. Zajęcia prowadzone są z podziałem na grupy wiekowe oraz według poziomu zaawansowania.

Możesz trenować w całym mieście!

Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia, na których dzieci uczą się nowych umiejętności, a przy tym świetnie się bawią. Każdy trening jest urozmaicony nowymi ćwiczeniami, formami zabaw czy poznawaniem kolejnych tajników sztuki Karate.

Karate to nie tylko treningi na sali ćwiczeń! Karate to również:

Egzaminy

Regularne treningi pozwalają dzieciom na zdobywanie kolejnych kolorów pasów, które odzwierciedlają poziom zaawansowania ćwiczącego. Do pierwszego egzaminu na pomarańczowy pas dzieci mogą podchodzić już po 3 miesiącach treningów!

Obozy sportowe

Klub organizuje obozy podczas ferii zimowych oraz wakacji. Dzieci mogą oddać się w pełni trenowaniu, zintegrować z innymi uczestnikami, a przy tym wszystkim świetnie się bawić. Obóz to dawka niesamowitych wspomnień na całe życie!

Zawody

Zwycięstwo w zawodach to marzenie wielu adeptów. Nasi Karatecy zawsze są dobrze przygotowani do turnieju i świetnie sobie radzą. Na początku dzieci startują w małych, lokalnych zawodach. Kiedy nabiorą doświadczenia mogą startować w zawodach rangi regionalnej, krajowej, a nawet międzynarodowej!

Nasi zawodnicy są znani w całej Polsce. Wielu z nich posiada czarne pasy. Z powodzeniem startują na zawodach i zdobywają medale mistrzostw Polski i Europy. Niektórzy preferują konkurencję walk pełnokontaktowych, a inni kata – czyli konkurencję, w której zawodnik staruje indywidualnie i prezentuje techniki Karate w odpowiedniej formie.

Udział w egzaminach, obozach i zawodach nie jest obowiązkowy. Każdy ćwiczący sam decyduje w jakiej formie chce praktykować sztukę Karate.

WARTO TRENOWAĆ KARATE!

SKŁADKI MIESIĘCZNE

•130 złotych / 1 osoba

•195 złotych / 2 osoby

•260 złotych / 3 osoby

Pierwsze dwa treningi GRATIS.

Każdy członek naszego klubu może trenować w dowolnie wybranej przez siebie sekcji. Można łączyć treningi w dwóch lub więcej sekcjach.

ZAPISY

Zapisy prowadzone są przed każdym treningiem. Na pierwszy trening należy przyjść kilka minut wcześniej i zgłosić się do instruktora.

Na trening należy zabrać strój sportowy – koszulkę i krótkie lub długie spodnie z dresu oraz butelkę wody. Na sali trenujemy boso.

Więcej informacji pod numerem telefonu lub mailowo

Osoba kontaktowa

Roman Dymek

+48 504 236 996

romandymek@elsat.net.pl

Podziel się!
9 grudnia 2023

Fantastyczna forma naszych zawodników na Pucharze Europy organizowanym 9 grudnia na Węgrzech. Trzech naszych reprezentantów kategorii Masters wraca z medalami! Największe laury i Puchar Europy trafia na konto Grzegorza Topolskiego. Nasz zawodnik pokazał świetną dyspozycję, wygrywając wszystkie walki. Pierwsze miejsce Grzegorza nie powinno dziwić. Nasz zawodnik powoli staje się etatowym medalistą imprez rangi europejskiej. Warto […]

6 grudnia 2023

Z dniem 30 listopada zakończyliśmy realizację zadania publicznego finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Mikro Granty”. Operatorem krajowym programu jest Fundacja Orły Sportu z siedzibą w Pucku. Kwota jaką zostaliśmy wsparci to 15 tys. zł. Dotacja została wykorzystana na prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży do […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter