9 grudnia 2023

Puchar Europy IKO – Budapeszt 2023

Fantastyczna forma naszych zawodników na Pucharze Europy organizowanym 9 grudnia na Węgrzech. Trzech naszych reprezentantów kategorii Masters wraca z medalami!

Największe laury i Puchar Europy trafia na konto Grzegorza Topolskiego. Nasz zawodnik pokazał świetną dyspozycję, wygrywając wszystkie walki. Pierwsze miejsce Grzegorza nie powinno dziwić. Nasz zawodnik powoli staje się etatowym medalistą imprez rangi europejskiej. Warto przypomnieć, że Grzegorz to aktualny wicemistrz Europy w swojej kategorii.

Na najniższym stopniu podium swój start zakończyli Krzysztof Kończa oraz Adrian Maciuła. Obaj zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. W walce o finał musieli uznać wyższość swoich przeciwników, ostatecznie zdobywając trzecie miejsca. Mamy nadzieję, że ten wynik, jak i to, że to finału zabrakło tak niewiele, zmotywuje ich do dalszej pracy, a głód zwycięstwa przekują w sukces na kolejnych zawodach.

Gratulujemy również sztabowi trenerskiemu, którego praca przynosi zamierzone efekty. Sukces naszych zawodników pokazuje, że nawet w Rudzie Śląskiej trenują zawodnicy zdolni podbić całą Europę!

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

17 czerwca 2024

Nasi zawodnicy wzięli udział w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO Czarni Cup w Katowicach. Oto wyniki: Funkcję kierownika drużyny pełniła dziś sensei Marta Smagacz. Był to ostatni start przed wakacjami. Wielkie gratulacje dla wszystkich. Osu!

6 czerwca 2024

W ostatnich dniach nasz klub karate miał przyjemność uczestniczyć w trzech wydarzeniach, mających na celu promowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Pierwsze z tych wydarzeń, zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta, nosiło nazwę „Nasze Pasje”. Było to spotkanie, podczas którego prezentowały się różne grupy i osoby posiadające pasje. Celem inicjatywy było zainspirowanie młodych uczestników […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter