14 kwietnia 2024

IKO Beskidy Cup – rudzianie z medalami!

Z wielką dumą informujemy, że nasi zawodnicy zdobyli 13 medali podczas turnieju „IKO Beskidy Cup” w Myślenicach. Zawody te są bez wątpienia jedną z największych imprez IKO w południowej Polsce. Do tej niewielkiej miejscowości w woj. małopolskim zjechało się prawie 500 karateków z całej Polski. Gratulujemy wszystkim medalistom oraz wszystkim uczestnikom, którzy dzielnie walczyli, niezależnie od tego, czy stanęli na podium, czy nie.

Oto wyniki naszych zawodników:

Kierowana przez Shihan Romana Dymka ekipa uplasowała się tuż za podium, zajmując 4 miejsce. W roli sekundantów swój udział mieli Sensei Piotr Muc, Sensei Bogusław Łobożewicz oraz Sensei Marta Smagacz. O poprawne werdykty na tatami dbał nasz sędzia – Sensei Paweł Jarczyk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za doskonałe występy na tych zawodach! Jesteśmy dumni z waszego osiągnięcia i ciężkiej pracy, którą wkładacie w treningi. Trzymamy kciuki za wasze dalsze sukcesy!

Podziel się!
26 marca 2026

Środa, 25 marca to data kolejnego egzaminu na stopnie kyu dla najmłodszych. W testach wzięli udział dzieci do 14 roku życia. Egzaminatorem był Shihan Roman Dymek – 5 dan. Gratulujemy wszystkim odwagi i determinacji w zdobyciu kolejnego stopnia. Poniżej przedstawiamy fotogalerię z tego wydarzenia.

13 lutego 2026

Zimowa Akademia Karate to treningi przygotowane z myślą o dzieciach, które do tej pory nie trenowały karate. W czasie ferii zimowych Rudzki Klub Kyokushin Karate będzie prowadził zajęcia dla najmłodszych i początkujących adeptów. Treningi będą odbywać się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00. Co ważne – udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny! Chcemy, […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter