9 stycznia 2024

8 medali na inaugurację 2024 roku dla rudzkich karateków!

Rozpoczynamy sezon startowy 2024 od startu na ICHIBAN IKO POLISH CUP w Kątach Wrocławskich. Nasi zawodnicy wystartowali w kategoriach kata oraz kumite. Ten międzynarodowy turniej zgromadził ok. 350 zawodników z Polski, Austrii, Czech, Niemiec oraz Serbii. 

Nasi zawodnicy wracają z 8 medalami, a szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej:

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Rudzki Klub Kyokushin Karate. Szczególne uznanie kierujemy do Sensei Pawła Jarczyka, dla którego był to debiut w kategorii Masters oraz Senpai Kamila Marszałka, który po 12 letniej przerwie postanowił ponownie stanąć na tatami. 

Opiekunami drużyny byli Sensei Bogusław Łobożewicz oraz Senpai Aneta Łobożewicz. Klub delegował również dwoje sędziów na ten turniej, tj. Sensei Damiana Jarczyka oraz Sensei Patrycję Grojec. Dziękujemy rodzicom, którzy jak zwykle wykazali się zaangażowaniem podczas zawodów. 

OSU!

Podziel się!
26 marca 2026

Środa, 25 marca to data kolejnego egzaminu na stopnie kyu dla najmłodszych. W testach wzięli udział dzieci do 14 roku życia. Egzaminatorem był Shihan Roman Dymek – 5 dan. Gratulujemy wszystkim odwagi i determinacji w zdobyciu kolejnego stopnia. Poniżej przedstawiamy fotogalerię z tego wydarzenia.

13 lutego 2026

Zimowa Akademia Karate to treningi przygotowane z myślą o dzieciach, które do tej pory nie trenowały karate. W czasie ferii zimowych Rudzki Klub Kyokushin Karate będzie prowadził zajęcia dla najmłodszych i początkujących adeptów. Treningi będą odbywać się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00. Co ważne – udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny! Chcemy, […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter