7 października 2023

Worek medali dla rudzkich karateków! | IKO Upper Silesia Cup

7 października 2023 nasza ekipa rywalizowała w zawodach „IKO Upper Silesia Cup”. Impreza zgromadziła ponad 300 zawodników z Polski, Czech i Austrii. Turniej był rozgrywany zgodnie z zasadami IKO, czyli według przepisów, które obowiązują m.in. na mistrzostwach Świata czy Europy.

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, zdobywając imponującą liczbę medali. Oto nasi wspaniali medaliści:

Drużyną kierował Shihan Roman Dymek, a wsparcie oraz mądrość Sensei Piotra Muca, Bogusława Łobożewicza, Marty Smagacz i Patrycji Grojec jako sekundantów okazały się nieocenione. Ważną rolę w zawodach odegrali również nasi sędziowie: Sensei Damian Piechaczek, Jan Gładczak i Damian Jarczyk.

Szczególne podziękowania kierujemy również do rodziców naszych zawodników, którzy z pełnym zaangażowaniem wspierali naszą ekipę podczas całego turnieju.

Sukces naszych karateków na IKO Upper Silesia Cup to wyraz ich ciężkiej pracy, pasji oraz profesjonalizmu. To także ukłon w stronę naszych instruktorów, którzy kształcą i inspirują swoich podopiecznych każdego dnia.

Brawo dla całej drużyny Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate! Osu!

Podziel się!
26 marca 2026

Środa, 25 marca to data kolejnego egzaminu na stopnie kyu dla najmłodszych. W testach wzięli udział dzieci do 14 roku życia. Egzaminatorem był Shihan Roman Dymek – 5 dan. Gratulujemy wszystkim odwagi i determinacji w zdobyciu kolejnego stopnia. Poniżej przedstawiamy fotogalerię z tego wydarzenia.

13 lutego 2026

Zimowa Akademia Karate to treningi przygotowane z myślą o dzieciach, które do tej pory nie trenowały karate. W czasie ferii zimowych Rudzki Klub Kyokushin Karate będzie prowadził zajęcia dla najmłodszych i początkujących adeptów. Treningi będą odbywać się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00. Co ważne – udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny! Chcemy, […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter