7 sierpnia 2023

Marcin Sztajerski – Wzór sportowego ducha

W naszym klubie nie brakuje inspirujących sportowców, a jednym z nich jest Marcin Sztajerski, który od roku przygotowywał się do prestiżowych zawodów Ironman w Gdyni. Wydarzenie to przyciąga najlepszych zawodników z całego świata, a nasz utalentowany kolega chciał się sprawdzić w tej niezwykle trudnej dyscyplinie – przypomnijmy, Ironman to: 3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze oraz pełny maraton biegowy – 42,195 km.

Marcin udowodnił, że można łączyć różne sporty i być wszechstronnym zawodnikiem. Jego pasją jest karate, które wykazuje się wszechstronnością, zarówno pod względem technicznym, jak i duchowym. To właśnie ta wszechstronność pozwoliła mu z sukcesem przygotować się do tak wymagającej imprezy.

Mimo niesamowitych wysiłków, nie udało mu się ukończyć zawodów, choć to wcale nie zmniejsza jego osiągnięć ani determinacji. Nasz zawodnik pozostaje wzorem sportowego ducha, który pokazuje, że karate jest uniwersalne i doskonale współgra z innymi dyscyplinami.

Rudzki Klub Kyokushin Karate wspiera Marcina i wszystkich członków klubu w dążeniu do rozwijania swoich umiejętności i realizowaniu sportowych pasji. Uwielbiamy śledzić sukcesy naszych podopiecznych i obserwować, jak karate integruje się z innymi sportami, pozwalając osiągać wyjątkowe rezultaty!

Na prywatnym profilu facebookowym Marcina można znaleźć historię jego przygotowań do tegorocznego Ironmana -> @Marcin Sztajerski

Marcin Sztajerski przed startem w Ironman Gdynia 2023
Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

17 czerwca 2024

Nasi zawodnicy wzięli udział w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO Czarni Cup w Katowicach. Oto wyniki: Funkcję kierownika drużyny pełniła dziś sensei Marta Smagacz. Był to ostatni start przed wakacjami. Wielkie gratulacje dla wszystkich. Osu!

6 czerwca 2024

W ostatnich dniach nasz klub karate miał przyjemność uczestniczyć w trzech wydarzeniach, mających na celu promowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Pierwsze z tych wydarzeń, zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta, nosiło nazwę „Nasze Pasje”. Było to spotkanie, podczas którego prezentowały się różne grupy i osoby posiadające pasje. Celem inicjatywy było zainspirowanie młodych uczestników […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter