14 października 2023

Mamy 3 medale z Mistrzostw Polski!

14 października 2023 roku w Kątach Wrocławskich odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin, które zgromadziły najlepszych zawodników z całego kraju. Nasza ekipa reprezentująca Rudzki Klub Kyokushin Karate przystąpiła do rywalizacji z wielkim zapałem i determinacją.

Wyniki naszych zawodników:

Laura Pawleta i Franciszek Działach, choć nie zdobyli medali, pokazali niezłomną wolę walki i ogromne zaangażowanie, co również zasługuje na uznanie.

Warto podkreślić, że Mistrzostwa Polski odbyły się w szczególnym dniu – Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto nauczycieli. To idealny moment, by podziękować naszemu nauczycielowi, Shihanowi Romanowi Dymkowi, który pełnił rolę sekundanta naszych zawodników. Jego wiedza, wsparcie i profesjonalizm były nieocenione podczas przygotowań do tych zawodów oraz w trakcie turnieju. Shihan Roman Dymek to nie tylko świetny instruktor, ale także wzór i inspiracja dla naszych karateków.

Brawo dla całej drużyny Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate za wspaniałe występy na Mistrzostwach Polski! Osu!

Podziel się!
26 marca 2026

Środa, 25 marca to data kolejnego egzaminu na stopnie kyu dla najmłodszych. W testach wzięli udział dzieci do 14 roku życia. Egzaminatorem był Shihan Roman Dymek – 5 dan. Gratulujemy wszystkim odwagi i determinacji w zdobyciu kolejnego stopnia. Poniżej przedstawiamy fotogalerię z tego wydarzenia.

13 lutego 2026

Zimowa Akademia Karate to treningi przygotowane z myślą o dzieciach, które do tej pory nie trenowały karate. W czasie ferii zimowych Rudzki Klub Kyokushin Karate będzie prowadził zajęcia dla najmłodszych i początkujących adeptów. Treningi będą odbywać się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00. Co ważne – udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny! Chcemy, […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter