31 lipca 2023

Letnie sztuki walki dla dzieci – Darmowe zajęcia Karate Kyokushin w Rudzkim Klubie Karate!

Rudzki Klub Kyokushin Karate ogłasza serię bezpłatnych treningów przez cały sierpień! Dla członków naszego klubu oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z Karate Kyokushin, to doskonała szansa na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń. Zapraszamy na darmowe zajęcia odbywające się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 16:30 do 17:30 w naszej siedzibie przy ul. Ratowników 2, w dzielnicy Nowy Bytom.

Wakacje to czas radosnego odpoczynku, pełnego nowych przygód i niezapomnianych chwil. Dlatego warto sprawić swoim dzieciom wyjątkowy prezent, który jednocześnie wzbogaci ich życie i zapewni zdrową aktywność fizyczną. Rudzki Klub Kyokushin Karate serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszych darmowych, letnich zajęciach!

W sierpniu oferujemy specjalne, darmowe treningi dla młodych adeptów sztuk walki. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko trenuje już Karate Kyokushin czy dopiero zaczyna swoją przygodę z tą dyscypliną, nasze zajęcia są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności i zdobywania nowych znajomości.

Dlaczego warto wybrać nasze treningi? Nasz klub to miejsce nauki technik karate, a także grupa ludzi dzielących tę samą pasję. Nasza kadra instruktorów to doświadczeni zawodnicy i nauczyciele, którzy dbają o to, by każde dziecko poczuło się zaakceptowane i zmotywowane do osiągania coraz to nowych celów.

Karate kyokushin to nie tylko nauka samoobrony i zdobywanie umiejętności walki, to także kształtowanie charakteru, dyscypliny i szacunku dla innych. Nasze zajęcia pomogą Twojemu dziecku wzmocnić ciało i ducha, co przełoży się na jego ogólny rozwój i pewność siebie.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 16:30 do 17:30. Nasza sala zlokalizowana jest przy ulicy Ratowników 2 w Rudzie Śląskiej (dzielnica Nowy Bytom). Zapisy prowadzone są przed każdym treningiem lub pod numerem telefonu 504 236 996. Wszystkie treningi w sierpniu są zupełnie darmowe!

Dołącz do naszej karateckiej rodziny i wspólnie stwórzmy dla Twojego dziecka niezapomniane, letnie wspomnienia, które na zawsze pozostaną w jego sercu!

Zapraszamy serdecznie!

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

9 stycznia 2024

Rozpoczynamy sezon startowy 2024 od startu na ICHIBAN IKO POLISH CUP w Kątach Wrocławskich. Nasi zawodnicy wystartowali w kategoriach kata oraz kumite. Ten międzynarodowy turniej zgromadził ok. 350 zawodników z Polski, Austrii, Czech, Niemiec oraz Serbii.  Nasi zawodnicy wracają z 8 medalami, a szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej: Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Rudzki Klub Kyokushin […]

16 grudnia 2023

Rok 2023 zakończyliśmy ogromnym sukcesem podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin w Katowicach. Nasza drużyna osiągnęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej seniorów, zdobywając Puchar Polski! To największe osiągnięcie naszego klubu w historii. Łącznie Rudzki Klub Kyokushin Karate zdobył 7 medali, co pokazuje jak wysoki poziom prezentują nasi zawodnicy. Szczególne wyróżnienie należy się Łukaszowi Dymkowi, który zdobył […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter