3 czerwca 2024

2x srebro na Mistrzostwach Polski!

1 czerwca 2024 w Wieliczce odbyły się 51. Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, w których startowało troje zawodników z naszego klubu.

Reprezentanci naszego klubu:

Patrycja Grojec wystartowała w nowej dla siebie kategorii, czyli Kata Masters. Po pierwszej turze Sensei Patrycja zajmowała drugie miejsce. W drugiej turze obroniła swoją pozycję i zawody zakończyła jako Wicemistrzyni Polski w kata!

Łukasz Dymek po dwóch rundach kata zakończył start na 5 pozycji. W konkurencji kumite sprawnie przedarł się do finału, w którym uległ zawodnikowi z Krakowa. Ostatecznie Sensei Łukasz wraca do domu z tytułem Wicemistrza Polski.

Laura Pakuła wystartowała w kata oraz kumite. Występ w kata był poprawny, jednak nie wystarczyło to na wejście do finałowej ósemki zawodniczek. Nieco lepiej poszło w walkach. Laura przegrała w drugiej walce i zakończyła turniej w najlepszej szesnastce.

Na zawodach zjawili się również Shihan Roman Dymek jako kierownik ekipy oraz sekundant, Bogusław Łobożewicz pełnił rolę wsparcia medycznego oraz Damian Jarczyk, który sędziował na tatami.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!

Podziel się!
21 sierpnia 2023

Rozpocznij treningi Karate już od września. Rudzki Klub Kyokushin Karate prowadzi zapisy! Zostań prawdziwym wojownikiem! KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ? Zajęcia Karate przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nasi najmłodsi adepci mają 6 lat. Najstarsi ćwiczący twierdzą, że wiek to tylko liczba, dlatego nadal świetnie się czują mimo ponad siedemdziesięciu lat na karku! Najliczniejszą grupę […]

17 czerwca 2024

Nasi zawodnicy wzięli udział w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO Czarni Cup w Katowicach. Oto wyniki: Funkcję kierownika drużyny pełniła dziś sensei Marta Smagacz. Był to ostatni start przed wakacjami. Wielkie gratulacje dla wszystkich. Osu!

6 czerwca 2024

W ostatnich dniach nasz klub karate miał przyjemność uczestniczyć w trzech wydarzeniach, mających na celu promowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Pierwsze z tych wydarzeń, zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta, nosiło nazwę „Nasze Pasje”. Było to spotkanie, podczas którego prezentowały się różne grupy i osoby posiadające pasje. Celem inicjatywy było zainspirowanie młodych uczestników […]

Odwiedź nasz profil

facebook youtube linkedin twitter