A+ A A-

Letni Obóz Sportowy

Opublikowano w Informacje

Zapraszamy na letni obóz sportowy do nadmorskiej miejscowości Łazy w dniach 22.07. - 03.08.2014 r. Szczegóły w zamieszczonym komunikacie. Osoby zgłaszające się na obóz do organizatora prosimy również o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 504 236 996.

Komunikat

Karta uczestnika

Regulamin

Światowy Dzień Jogi

Opublikowano w Informacje
Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia jogi do naszego Dojo w dniu 23.02.2014 r. o godz. 12.30. Zapraszamy zarówno osoby trenujące w naszym klubie jak i tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować praktyki jogi. Dla wszystkich zajęcia są bezpłatne.

Wspiera nas Miasto Ruda Śląska

W 2018 roku Rudzki Klub Kyokushin Karate realizuje zadanie publiczne pod tytułem "wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez uczestnictwo w zorganizowanych formach szkolenia i współzawodnictwa sportowego - sportowe szkolenie dzieci i młodzieży" i otrzymał na ten cel dotację w wysokości 30.000 zł.W 2018 roku Rudzki Klub Kyokushin Karate otrzymał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 10.000 zł. w ramach Programu "KLUB" na dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży.

Created by © MIKE the geek | miastoleków24 s.c. All rights reserved.