A+ A A-

Galerie (14)

Fotorelacje z wyjazdów, imprez, obozów i staży.

Więcej zdjęć na Naszym klubowym facebookowym profilu.
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
W dniu 24.10.2012 r. w Dojo shihan Andrzeja Maneckiego w Siemianowicach Śląskich odbyło się drugie z cyklu zaplanowanych comiesięcznych spotkań. Seminarium poświęcone było doskonaleniu technik nożnych w kichon oraz ich praktyczne wykorzystanie w walce. Na zakończenie odbyły się walki sparingowe z nastawieniem na doskonalenie umiejętności obrony. Na kolejne spotkanie zapraszamy do Rudy Śląskiej 28 listopada (środa).

Poniżej kilka zdjęć z seminarium, całą galerię można obejrzeć na naszym facebooku.
Czytaj więcej...

W dniu 20.10.2012 r. w hali sportów walki Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się po raz czternasty Mistrzostwa Policji w Karate Kyokushin. Prawo uczestnictwa w zawodach mieli policjanci, pracownicy mundurowi i cywilni wszystkich służb mundurowych w Polsce oraz pracownicy służb ochrony osób i mienia posiadający, co najmniej licencję I stopnia. Rudę Śląską reprezentowali funkcjonariusze Straży Miejskiej Marek Partuś i Andrzej Ogonowski trenujący w Rudzkim Klubie Kyokushin Karate oraz Rafał Kubicki trenujący w Chorzowskim Klubie Kyokushin Karate. Ponadto w barwach reprezentacji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach znalazł się rudzianin Damian Szymański również trenujący w Rudzkim Klubie Kyokushin Karate. Wszyscy nasi zawodnicy spotkali się w najliczniejszej kategorii wagowej powyżej 85 kg, która zgromadziła 19 uczestników. Zawody rozegrano systemem pucharowym wg. przepisów Polskiego Związku Karate. Sędzią głównym zawodów był sensei Edward Urbańczyk 4 dan.Najlepiej zaprezentował się Andrzej Ogonowski, który w walce finałowej spotkał się z reprezentantem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie Gerardem Will. Po bardzo wyrównanej i zaciętej walce zwyciężył Gerard Will. W walce półfinałowej z tym samym przeciwnikiem zmierzył się Rafał Kubicki, który też musiał uznać wyższość młodszego o 21 lat zawodnika.

Czytaj więcej...
W dniu 29.09.2012 r. wykonaliśmy pokaz na rynku w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
Czytaj więcej...
Więcej zdjęć na naszym koncie na Facebooku.
Czytaj więcej...
W niedzielne popołudnie 2 września 2012 r. w Parku Strzelnica w Bielszowicach. Zapraszamy na regularne zajęcia od 4 września w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.00 w siedzibie Klubu w Nowym Bytomiu, ul. Ratowników 2.
Czytaj więcej...
Kilka zdjęć z tegorocznego wyjazdu do Pogorzelicy. Pełna galeria na naszym koncie na Facebooku. Zapraszamy do oglądania i do polubienia naszego profilu.
Czytaj więcej...
Kilka zdjęć z II Zjazdu Karate Kyokushin Ruda Śląska. Pełna galeria na naszym koncie na Facebooku. Zapraszamy do oglądania i do polubienia naszego profilu.
Czytaj więcej...
Kilka zdjęć z tegorocznego IKO Summer Camp, który odbył się w Lublinie w dniach 16 do 19 sierpnia.
Czytaj więcej...
Fotorelacja z zimowego obozu w Iwoniczu.
Czytaj więcej...
Fotorelacja z XXII Mistrzostw Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Lublinie.
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Fotorelacja z XII Mistrzostw Polski Seniorów Open i Kata w Karate Kyokushin - Legnica.
Czytaj więcej...

Wspiera nas Miasto Ruda Śląska

W 2018 roku Rudzki Klub Kyokushin Karate realizuje zadanie publiczne pod tytułem "wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez uczestnictwo w zorganizowanych formach szkolenia i współzawodnictwa sportowego - sportowe szkolenie dzieci i młodzieży" i otrzymał na ten cel dotację w wysokości 30.000 zł.W 2018 roku Rudzki Klub Kyokushin Karate otrzymał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 10.000 zł. w ramach Programu "KLUB" na dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży.

Created by © MIKE the geek | miastoleków24 s.c. All rights reserved.